Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / SkÃ¥p & hyllor / Stringhylla 10695135



*

nr 1069 5135


Stringhylla

3 hyllplan + vägghylla, längd: 59 cm, djup: 22 cm, höjd: 24 cm


Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 18:24:49


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
9/11 21:08:19 1      250 kr
9/11 22:33:37 2      150 kr
9/11 22:33:37 1      200 kr (Budbetjänt)
12/11 11:58:36 3      350 kr
13/11 21:25:25 2      350 kr
13/11 21:25:25 3      350 kr (Budbetjänt)
13/11 21:25:37 2      400 kr
14/11 18:18:55 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla vägghylla
  • 8118 Bokhylla
    med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:32
  • 8119 Ã‰tagère
    Vitmålad. Längd: 53 cm, djup: 30 cm, höjd: 140 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:38
  • 8122 LinneskÃ¥p
    Gustaviansk stil. Bredd: 112 cm, djup: 49 cm, höjd..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:30
  • 8251 VitrinskÃ¥p
    Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny, med belsyning..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:03




Ladda ner broschyr